About Me

Zapraszamy do śledzenia naszego bloga!

Kasia i Michał to dwie artystyczne dusze, niespokojne i rządne wrażeń. Trochę podobne, ale w gruncie rzeczy bardzo różne. Michał to „cicha woda”, która naprawdę potrafi „brzegi rwać”. Kasia z kolei, co pomyśli to powie, a jak coś powie, tak zrobi. Michał skończył ASP z wyróżnieniem i działa po dziś dzień jako reżyser, animator, artysta (www.michalsocha.com). Kasia skończyła łódzkie ASP i również działa w zawodzie. Ilustruje, projektuje, a ostatnio uczy się pod wpływem Michała, animacji (www.ksiezopolska.com).

Wspólny BLOG powstał z potrzeby, bynajmniej nie serca, ale równie ważnej, bo „ku pamięci”. Powstał, aby zatrzymać chwile, stymulowac głowy, rozwijać pomysły, szukać natchnienia. Powoli zapełnia się naszymi wspomnieniami, a od jakiegoś czasu również rysunkowymi zapiskami. Pomysł jest taki: rysowanie i podróżowanie. Da się? Da!

Powoli robimy update i uzupełniamy informacje na stronie. Bądźcie wyrozumiali i cierpliwi, bo strona jest świeża i dopiero testowana. Będzie lepiej i fajniej z czasem.

Wszelkie pytania, sugestie prosimy kierujcie na naszego maila: jedzmy@gmail.com . Będziemy się starać odpisywać jak najszybciej.

Zaglądajcie też na naszego facebooka!

Michał i Fryza

– Jedźmy Gdzieś –